0
0
Sepetim
0
0

Hakkımızda

Hakkımızda

ART’ÜL SANAT GALERİSİ olarak sizlere; orijinal hat yazısı içeren tablolar, çerçevelenmiş nakışlı hat yazıları, özel tasarım kişiye özel vip hediyelik hat yazıları, hediyelik islami ayet tabloları, Orta Asya’dan Osmanlı Dönemine kadar uzanan tarihi kaynaklı motif nakışlı tabloları, nakışlı kişiye özel atkıları, kırlentleri, nakışlı dekoratif ayna ve objelerini, her mekana uyum sağlayabilecek çerçeve, ayna ve birinci sınıf kaliteye sahip tekstil malzemesi seçimleri ile  taleplerinize uygun fiyat ve yüksek kalitede hizmet anlayışı ve sunum ile ulaşıyoruz. Birinci sınıf işçilik, tasarım konusunda özgün hat yazısı ve motif seçimleri ile yılların getirmiş olduğu tecrübe ile sizlere benzersiz dekorasyon ürünleri, tablolar, talebiniz doğrultusunda kişiye özel (vip) tablolar ve aksesuarlar, nakışlarla bezenmiş giyim ürünleri tasarlıyor; taleplerinizi anlıyor ve titizlikle tasarım ve üretim sürecinden geçirerek siparişlerinizi teslim ediyoruz. 
 

 En güzel çerçeveli nakış içeren hat yazıları, çerçeveli tarihi kaynaklı motif nakışı içeren tabloları, dekoratif kırlent, örtü ve aynaları, nakışlı aksesuar ürünü olarak nitelendirdiğimiz atkıları, örtüleri ve giyim ürünlerimizi internet sitemizde online satın alma seçeneği ile sizlere sunuyor; Çorum Merkezde bulunan 250 'lik showroomumuzda yüksek sayıda ve çeşitlilikte ürünü sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca orijinal, nakışlı ve çerçeveli hat yazıları konusunda çerçeve, malzeme ve ‘’hat’’ veya ‘’motif’’ için tür ve ölçü özelinde isteğe özel sipariş hazırlama imkânı tanıyoruz. İsteğe özel siparişlerinizi, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile Çorum Merkezde yer alan 250 'lik  atolyemizde çalışmalarımızı yürütüyor, üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çorum’da bulunan showroomumuzda ünlü Hattat Kazasker Mustafa İzzetefendi, Abdulkadir Saynaç, Sami Efendi, Neyzen Emin, Hamit Aytaç gibi ünlü hattatlar tarafından yazılan orijinal hat sanatı eserlerini; motif nakışlı tablo kategorisinde ise Çift Başlı Kartal (Selçuklu Kartalı), Selçuklu Ahşap Motifi, Selçuklu Çinileri, 16 Kollu ve 8 Kollu Yıldız, Kam Davulu, Hitit Güneşi, Şahmeran gibi tarihi kaynaklı motif tablolarını beğeninize sunuyoruz.

ART’ül Sanat Galerisi’nde özgün ve titiz tasarım, kaliteli işçilik ve malzeme ile hayat bulan en güzel hat tabloları, kişiye özel tablolar, ofis dekorasyonu ve ev dekorasyonu için tablolar, motif tablolar ve diğer dekorasyon&aksesuar çalışmalarımız; orijinal, nakışlı hat yazılarında isteğe özel üretim seçeneği ve 300'e yakın tablo modeli; bunlarla birlikte dekoratif kırlent, ayna, örtü, seccade gibi farklı ürün çeşitliliği ile birinci kalite tablo ve dekoratif eşyalar sizleri bekliyor. 

 İnternet sitemiz üzerinden veya telefon ile siparişlerinizde ürünlerinizi, Türkiye'nin 81 iline, 2 iş günü içerisinde, internet sitemiz üzerinden 12 aya varan taksitlerle ve kapıda nakit ödeme seçenekleri ile teslim ediyor, yeni yerlerine ulaştırıyoruz. Ayrıca ürünleriniz için isteğe bağlı olarak Çorum içi elden ulaşım hizmeti de sağlayabiliyoruz. ART’ül Sanat Galerisi’nden edindiğiniz hepsi birbirinden nadide eserleri kat kat boncuklu naylon ve dayanıklı koliler ile paketleyerek güvenli taşıma yöntemleri ile özenli bir şekilde adresinize ulaştırıyoruz. 

Online alışverişe devam etmek için anasayfamızdan devam edebilir; 05077994396 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya iletişim sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Sevgilerle…